Vodafone Tarife Değişikliği Yapacaklara Önemli Bilgi

VodafoneEğer Vodafone kullanıyorsanız ve sms onayı ile tarife değişikliği yapacaksanız fazla fatura ödememek için mutlaka okuyunuz.

 

Vodafone Genç Avantaj kullanıcısıydım yani 25TL’ye 500dk ve 5000sms veriyordu ama tarife 30TL’ye çıkmıştı. Dün vodafone.com.tr ye girdim ve yeni tarifeyi gördüm. 35 TL’ye 500dk 5000sms ve 500mb internet şeklinde. GENCEKSTRA yazıp 7048’e yollayarak geçebilirsiniz yazıyordu ben de nasıl olsa tarife değişikliği hesap kesiminden sonra aktif olur diye yazıp yolladım.

Ancak tarife değişikliği anında gerçekleşti. Yani mevcut tarifemi silip üstüne yeni tarifeyi anında aktif etti ve güncel 30 küsür olan faturam bir anda 50 küsüre çıktı. Müşteri hizmetlerini aradım ama sms ile yapılan tarife değişikliklerinde değişikliğin anlık olarak olduğunu söylediler ve hesap kesiminden sonraya atamadıklarını söylediler.

Haliyle ben de bu ay 2 fatura birden ödemiş olacağım.

Tarife değişikliği yapmayı düşünenlere bilgi vermek istedim aynı durumu yaşamamanız için. Müşteri hizmetlerini arayarak tarifenizi değiştirmeniz cebinizden fazla para çıkmamasını sağlar.

Share Button
Bu yazı Eleştiriler kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Vodafone Tarife Değişikliği Yapacaklara Önemli Bilgi için 4 cevap

 1. şerefsizlik der ki:

  vodafone aynı şerefsizliği hep yapıyor. lanet olsun bir daha vodafone a geçersem siksinler beni

 2. nuray der ki:

  yemin ederim aynı sorunu yaşadım. müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmuyor. üstünüze verin onla konuşmak istiyorum diyorsunuz en üst yetkili benim diyor. bu müşteri hizmetleri kalitesiyle defol ülkemizden vodafone!!!

 3. melissa der ki:

  vodafonedan da bu beklenirdi zaten. yaptıkları reklamların hepsi yalan. aveaya geçtim avea da çok dandik çekimi var ama vodadonedan 10 kat daha iyi

 4. haydarhaydar der ki:

  aynı sıkıntıyı bende şimdi yaşadım. Ne Vodafone ne Avea TURKCELL herzaman belli ediyor kendini.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir